Ruhun Yolculugu

17 Mart 2018, 21:23:33
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Ruhun Yolculugu » TARTIŞALIM » Tartışma Konusu » büyü yapılan kişi aurasını nasıl onarır?

Gönderen Konu: büyü yapılan kişi aurasını nasıl onarır?  (Okunma sayısı 12561 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gibson

 • Kayıtlı kullanıcı
 • İleti: 1
büyü yapılan kişi aurasını nasıl onarır?
« : 30 Aralık 2009, 12:05:06 »
arkadaşlar bu konu hakkında araştırma yapıyorum.bu konu hakkında bilgili değilim fakat araştırmalarım sonucunda titreşimler,renğler,aura,çekim yasası,düşünce hayatımızda birçok şeyi belirlediğini ögrendim ve bunları kesin kabul ettim.büyü yapılan insanların bu fonksiyonları zayıflıyor kişi bunları tek basına düzeltme sansı varmıdır. beni aydınlatırsanız cok sevinirim arkadaşlar.  eğer konuyu yanlış yere açtıysam cok özür dilerim. iyi çalışmalar arkadaşlar.

Çevrimdışı flood

 • Kayıtlı kullanıcı
 • İleti: 10
  • www.majisyen.com
Ynt: büyü yapılan kişi aurasını nasıl onarır?
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2009, 21:36:52 »
Reiki gibi sistemlerle  düzelebilir.

Çevrimdışı fantastic

 • fantasticvolk
 • Co Admin
 • Kayıtlı kullanıcı
 • İleti: 1260
  • Fantasticvolk's Magical World
Ynt: büyü yapılan kişi aurasını nasıl onarır?
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2009, 22:37:05 »
Büyü konusunda bilgim yok ama bir yazı aktarim , flood'un dediği gibi kendi kendinize reiki , nefes , meditasyon v.s calismalar yaparak çakraları açarsanız üzerinizdeki negatif etkiler temizlenebilir,tabi auraya işlenmiş buyu , sembol v.s ile ilgilide bilemiyorum.Genel olarak enerji yollarınızı açmanızı bedeninizi temiz tutmanızı öneririm.Tabiki bedeninizin yanında zihninizdeki kötü düşünceleride temizlemeye calisin,Tabi dinsel acidan dualar v.s o konuda bilgili arkadaşlar söyler sanırım.

Alıntı

Etrafımızdan acayip şekilde etkileniriz ve sürekli enerji alışverişi olur. Negatif kişilerden negatif, pozitiflerden pozitif alırız. Eğer ki auramız çok gelişmemiş ve güçsüzse bizi bu enerjilere karşı koruyamayacaktır. Ve de negatif enerji bize etkileyecektir. Halk arasında nazar denen olay, ya da beddua ya da büyü bu tür şeyleri aura engelleyemediği için bize etki edecektir. Ama güçlü bir aura bunları kısmen engelleyebilir hatta geri yansıtabilir. Kimisine büyü tutmaz, hatta geri yansır çünkü aurası güçlüdür. Ya da nazar işlemez. Yani auramız bizim için önemlidir. Ne kadar güçlüysen özgüvenimiz o derece artar ve dış etkilere karşı o kadar korunaklı oluruz. İşte aşağıda verdiğim alıştırma Ruhsal Korunma Teknikleri Adlı kitaptan alınmıştır ve her gün biraz vakit ayırarak bu alıştırmayı yaparsanız auranız zaman için güçlenecektir.

Çevrimdışı arayıcı

 • Kayıtlı kullanıcı
 • İleti: 203
Ynt: büyü yapılan kişi aurasını nasıl onarır?
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2009, 02:06:46 »
Normalde bir insan aura ve koruyucu melekler aracılığıyla  negatif saldırılara karşı güvence altındadır. Kurallara karşı davranışlarımız, hatalarımız, günahlarımız auranın yırtılmasına zayıflamasına meleklerinde uzaklaşmasına neden olur.
Artık savunmasız kalırız görünen odur.sebebi derinelerde olan bir yaraya geçici pansuman çare olmaz.Önce hatamızı kabullenmek sonra yaratıcıdan af dilemek gerekir.Af kapısından gelen tedavi derdimize çare olacaktır.
Sufi gelenekte anlamı derin bir davranış vardır,"her türlü belaya şükür".başımıza gelen her felaket ilerde gelecek daha büyük felaketlere engelliyici bir araç ve uyarıcıdır.Buna musa ve hızır kıssasıyla örnek verirler, Hızır bulundukları gemiyi deler Musa buna bir anlam veremez sonradan anlaşılırki yolda ki korsanlar sağlam her gemiye el koymaktadırlar.Geminin delinmesi küçük bir felakettir ama büyük felaketi engellemiştir.Bu açıyı görenler başlarına gelen dertlere üzülmezler zira o dertte bir ilaç vardır.
Büyünün ilacı "AF" dilemektir

Sondaki Adam

 • Ziyaretçi
Ynt: büyü yapılan kişi aurasını nasıl onarır?
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2009, 13:59:15 »
İlginç bir soru;
"Büyü Yapılan Kişi Aurasını Nasıl Onarır?".....
Bu sorudan kötü amaçla yapılan kara büyü kastedildiği kanaatindeyim...Bu durumda önce büyünün nasıl yapıldığını ve karşı tarafa aurasal ve zihinsel nasıl zarar verildiğini tespit etmek gerekiyor. Ondan sonra bazı arkadaşların dediği gibi reikisel bir çalışma bazı sorunları çözebilir..Ayrıca iyi bir hipnozcuda varlığın bilinç altına inerek büyünün verdiği özellikle düşünsel korku fenomenini sujenin yenmesine yardımcı olabilir..
Peki böyle bir düzeltme yoluna başvurulmazsa ve varlık bunu kendi kendine çözme yoluna başvurabilir mi???. İşte bu aşamada hep söylüyor ve yzılarımda bahsediyorum, imgeleme tekniklerini yani, hayalinizde canlandırma tekniklerini de devreye sokarak ayrıca 3'lü KOD kurarak bu sorunun çözülebildiğine şahit oldum. Detaya girmiyorum. Yukarıda bahsedilen bu 3 yöntemle de yani reiki,hipnoz ve hayalinde canlandırma yolları ile büyü hem bozulabilir hemde verdiği aurasal zarar en aza indirgenebilir....

Çevrimdışı TUNCER

 • Kayıtlı kullanıcı
 • İleti: 402
Ynt: büyü yapılan kişi aurasını nasıl onarır?
« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2010, 02:15:06 »
Büyü konusu çok geniş bir konudur çünkü neredeyse insanlık tarihi kadar eskidir.
İslam ve diğer dinler, büyüyü kesinlikle men etmelerine rağmen bugün dahi dünyanın her yerinde ve Türkiyede dahi başvurulan bir yöntemdir.
Amacı, basit olarak şeytandan ki bir tane değildir ve hiyerarşik olarak yüzlerce çeşiti vardır ( Demonoloji incelenebilir...) ; yardım alınmak suretiyle insanların mutsuz olmalarını sağlamak, onları kötü yönde etkilemek, onlara fiziksel ve ruhsal zarar ve sıkıntı vermektir.
İslam büyüyü iki kısma ayırır:
Kahriye: Birisinin kötülüğü için yapılan büyü; kısmet bağlamak, eşleri ayırmak, işlerin bozulması v.s.
Hayriye: Birisinin iyiliği yönünde yapılan büyü; kısmet açmak, arası bozulanları düzeltmek, dargınları ve ayrıları kavuşturmak v.s.
Kahriye büyüleri kesinlikle men edilmiş, uygulayanlara çok ağır vebal ve cezalar vaadedilmiştir ki peygamberimize Yahudiler tarafından yapılan ve etkisini gösteren büyü kahriyedir. Bu olaydan sonra, büyüyü bozmak amacıyla Felak ve Nas sureleri vahyedilmiştir ve namaz suresi olmasının dışındabu amaçla kullanılmaktadır.
Hayriye adı altında yapılan büyülerin de vebali vardır...

Psişik Saldırılar ve Karanlık Negatif Enerjiler:


Doğa üstü enerjilerin ve güçlerin manipülasyonu olarak tarif edilen psişik saldırılar , Karanlık ve negatif enerjilerin bir insandan diğerine yöneltilmesi ile veya bu enerjilerin yoğunlaştığı bir yerde hissedilen enerjetik ve fiziksel rahatsızlıklar oluşturur.Bu bir varlık, yarım gelişmiş bir formpanse olabilir.Bunlar, hissedenler üzerinde zararlı etkiler üretebilirler.
Günümüzde bu etkiler artmaktadır ancak, inanmayanlara ve buna dikkat yöneltmeyenlere etki etmezler şeklinde bir inanış yaygındır..Bu doğru değildir.Bizler hertürlü enerjiden değişik biçimde etkileniriz.
Voodoo ve siyah büyü, cadılık enerjinin karanlık ve negatif yönde kullanılma örnekleridir. Psişik saldırı, değişik türdeki negatif ve karanlık enerjilerin, varlıkların, ruhların harekete geçirilerek belli bir yöne, insanların enerjetik ve fiziksel bedenlerine , evlere, bölgelere farkında olarak veya olmayarak hatta insanlar tarafından kanalize edilmesidir.Diğerleri, sadece niyetle, ceza verme amacıyla , içten zarar verme düşüncesinin geçirilmesiyle bile işlerler. Bu saldırılar bazen ritüel içeren teknikler, seromoniler, psişik güç kullanımı veya hepsinin karışımı ile bilinçli olarak uygulanabilirler.
Güçlü ve sağlıklı bir auraya nüfuz etmek zordur.Auralar, bastırılmış duygular, negatif duygular, düzenli ilaç kullanımı, uyuşturucular, hastalıklar sigara içma vb etkiler ile zayiflatılır.her türlü hastalık önce aurada başlar bunu unutmayalım.Parazit, kurt, metal, kimyasal vb zehirler aurayı ciddi olarak zayıflatırlar.Bu nedenle psişik saldırılardan
korunabilmenin ilk yolu auranızı sağlıklı tutmanızdır.Güçlü ve sağlıklı bir aura en etkili koruyucudur.

Niyet ederek Karanlık ve negatif enerjinin birine yönlendirilmesi psişik saldırıdır... Bu enerji hem insanı hem hayvanı fiziksel, duygusal, mental ve spiritüel düzeyde etkiler.
İnsanın düşüncesini,konuşmasını, isteklerini , hislerini ve davranışlarını etkileyen Karanlık ruhlar ve varlıklar mevcuttur. Bu tür varlıklar tarafından ele geçireilen insanlar tümüyle farklı bir kişiliğe bürünebilirler.
Başka bir Karanlık enerji örneği de negatif düşüncelerin yarattiği formpanselerdir. Olumsuz düşünce, kızgınlık, zarar verme isteği, kin, intikam duygusu, aşırı korku v.s. enerjiler bir negatif düşünce alanı oluştururlar ve bu tür düşünce formları bir insana yapışırsa, her alanda o kişiye sıkıntı, zorlamalar deneyimletirler.
Bu varlıkların etkileri çok güçlü veya zayıf olabilir; bazen hastalıklar ile bu tür etkiler karıştırılabilirler.Bizler farkına varmadan bu tür enerjileri kendimize çekebiliriz. Kendimiz uzun süre kızgınlık, korku, intikam, nefret vb duyguları kendimizde barındırmışsak etrafa yaydığımız dalgalarla bu tür Karanlık ve negatif enerjileri kendimize çekmiş olabiliriz.
Süreklilik arzeden negatif duygu ve düşüncelerin enerjileri,mıknatıs gibi dışarıdan da kendisine çektikleriyle beraber zamanla Karanlık ve negatif varlıklara dönüşür.
Alkol, sigara ve uyuşturucu kullanımı auramızı zayıflatarak bizleri bu tür Karanlık ve negatif enerjilere açık hale getiren önemli etkenlerdir.

Reiki enerji uygulamaları şüphesiz ki hayır ve iyilik amaçlı kullanım içindir ancak bu enerjiyi kötü amaçla kullanan "Blackmaster" lar vardır ve faaliyettedirler...

Psişik Saldırı ve Karanlık Enerjilerin Semptomları: ( Belirtileri )

Bu semptomlar çok çeşitlidir ve hastalıklarla karıştırılabilirler.

Karakterinin dışına çıkan davranışlar gösterme
Sebepsiz davranış değişikliği gösterme
Hafıza kaybı
Analitik düşünme zayıflığı, net olamama
Sebepsiz yorgunluk
duygusal çekilme. İçinin boşalması
Bedende kısmi donma hissi; buzgibi olma
Düzenli olarahk birinin sesini işitme
Sesler duyma
Karabasanların düzenli ve sıkça görülmesi
Tuhaf ve tekrarlayan kazalar
Gözetleniyor olma hissi
Belli bir odada yerde rahatsızlık duyma
Kendine güven kaybı
Ani enerji kaybı
Teşhis edilemeyen, açıklanamayan ani hastalıklar
Kimse yokken kendisine dokunulma, itilme hissi
Bir başkasının varlığını hissetme
Mali veya ilişkiler konularında ani ve mantıkdışı zorlukların ortay çıkması
Korkutan hayaller görme
Sebepsiz, ani depresyon, sürekli kötü şans v.s.
Vizyonlar, halisünasyonlar
Sebepsiz korku, kızgınlık ve üzüntü
Olumsuz obsesif düşünceler, arzular, fetiş v.s….


Karanlık ve Negatif Enerjileri Nasıl Toplarız? Nasıl temizleniriz?

Olumsuz düşünceli ve duygulu insanların olduğu herhangibir yerde bu tür varlıkları toplayabiliriz. Uzun süre acı çekmiş insanların bulundukları ortamlarda bu acıların izleri durur, insan olmasa da buralardan da enerji toplayabilirsiniz.İlaç, sigara, uyuşturucu benzeri maddeler aurada delik oluştururlar bu deliklerden Karanlık varlıklar auraya ve sonrasında da bedene nüfuz ederler. olumsuz enerjinin yoğun olduğu ortamlarda özellikle dinlenen, gevşemiş insanlar bu enerjileri çekerler. Antika eşyalaın bulundukları yerlerde de bu durum sıkça yaşanır. Eski eşyaların taşıdıkları enerjileri temizlemek
kolay değildir...
Cinsel ilişki sırasında o kişinin özünü kendi özünüzle karıştırırsınız. İyisiyle kötüsüyle bu özleri alırsınız.Kişinin taşıdığı olumsuz enerjiyi fiziksel seks yoluyle kendi auranızın içine alırsınız. Çok eşlilik kişiyi Karanlık enerjilere daha açık hale getirir. Kişi artık kendisi olamaz.

Kendinizi korumak, temizlemek ve temiz kalmak için ne yapabilirsiniz?.

Korunma ve ortam temizleme işini kendiniz yapabilirsiniz ancak bir varlıktan temizlenmek için bir enerji çalışması yapankişiden yardım almanız gerekebilir.
Günlük temizlenme ve korunma uygulaması yapmak önemlidir. Kişi hem kendisini hem de uzun süre birlikte olduğu, içinde bulunduğu nesneleri, yerleri ve kişileri temizlemeli ve koruma çemberine almalıdır... Özellikjle Kalabalık ortamlarda bulunanlar beraberlerinde bu tür enerjileri taşır ve yayarlar. Bu enerjiler bir virüs gibi kendiliğinden yayılırlar ve hatta insanları hasta ederler...Günlük tütsü yakma yolu ile bu tür temizleme yapmak yararlıdır. Kasıtlı kasıtsız yayılan negatif enerji tütsü yolu ile uzaklaştırılır.
Bunun için bir yöntem sunmak gerekirse;  10 cm çapında bir kasenin dibine ısıdan korunması için, bir kaç cm kalınlığında kum doldurun.İçine bir kaç yaprak adaçayı (white sage) koyun ve tüterek yanmasını sağlayın... Bu dumanla  elde edilen tütsüden yararlanın...Bu dumanı başınızın üzerinden bir kaç kez geçirin,  evinizi tütsüleyecekseniz camları ve kapıları 3-4 saat kapatın. Bu duman Karanlık enerji dokusunu çözer, dağıtır...
Kendinizi temizlemeye niyet ettiğinizde ilk önce Dünya ana ile derin bir bağlantı kurun, gümüş bir kordon ile dünyanın merkezine bileklerinizden bağlanın Önce kendi gezegeninize derinden bağlanacak ondan sonra değişik boyutların enerjilerine kendinizi açacaksınız. Niyet ile temizlik yapacaksanız öncelikle kendinizi bir koruma kalkanına almak zorundasınız(*), yoksa bir başkası üzerinde yapacağınız temizlik çalışmasında ile negatif enerjiyi, varlığı kendi üzerinize alabilirsiniz (Deneylenmiştir). Niyetle çalışırken bir sandalyeye oturun, gözlerinizi kapatıp sevgi enerjileriyle sarılı olduğunuzu ve kendinizin bu sevgi enerjisinden geldiğinizi aklınızda bulundurun.tamamen gevşeyin, diğer boyutların enerjilerine bağlanın ve evrenden korunma isteyin. Beyaz ışıktan bir koni oluşturun bu koni ile temizleme yapıldığında ayrışan varlık veya negatif enerjiyi evrene salacaksınız. Kendi adınızı veya çalıştığınız kişinin adını söyleyerek evrenden o kişiyi tüm negatif
enerjilerden ve varlıklardan ayıklamasını isteyin, evrenden bu temizlemeyi yapmasını isteyin.Evrenden ayrıştırılan negatif enerjiyi kimseye zarar vermeden, ışık konisi içine yerleştirerek koni racılığıyla evrene aktarmasını isteyin.Birkaç dakika bu
düşünceyi ve koninin taşınması imgesini sabitleyin.Sonra evrene teşekkür edin.Bu çalışmanın en önemli bçlümü diğer boyutların enerjileri ile bağlanmaktır.Daha yukarı boyutların zeki enerjileri işe koşulabildiğinde sonuç alınır...

Dua yolunu seçiyorsanız mutlaka diğer boyutlardan koruyucu melekleri,bu deneyimde size yardımcı olabilecek rehberleri çağırarak size rehberlik yapmalarını ve yardım etmelerini isteyin.
Korkmayın.Derin nefes alma, tutma ve verme çalışmasıyla ( 5 veye 7 nefeslik) önce kendinizi sakinleştirin ardından şu çalışmayı yapın:

Vucudunuzdan korkuyu salmak için önce vucudunuzdaki tüm korkuyu solar plexüse topladığınızı imgeleyin ve sonra yumuşak bir yastığın içine doldurun bu
korkuyu...Dışarıdan beyaz ışık hüzmesi gönederin bu yastığa ve içindeki korkunun çözülüp dağıldığını imgeleyin. Sonra bu yastığın içindeki minicik parçacıkların bedeninizden dışarıya uçup gittiğini görün...Geriye dönün vucudunuzda kalan
kırpıntıları da süpürün... Yastığın içinde hiçbir kırıntı kalmayana dek bunu yapın ve korkunuzun uzaklaşıp yok olduğunu hissedin, hafifleyin...(Sedona yöntemine benzemektedir )

Kızgınlık, öfke, intikam duygularının size yönlendiğini düşündüğünüz durumlarda o kişi ile aranıza bir plexiglas korunma duvarı çekerek o kişiye sevgi göndermeye devam edin. Bu saydam duvar tüm negatif enerjiyi emecek ve nesize ne de geriye yansıtmayacaktır. Sonra bu duvarı beyaz laser ışığı ile unufak edip negatif enerjinin çözülerek toprak tarafından emildiğini görün...

Kendinizi her gün evrenin sevgi enerjisiyle sarıp ayak baş parmağınızda enerjiyi bağlayın...Hiçbir negatif bu sevgi kalkanını aşamasın ...

Temizleme çalışmasından sonra çakraların yeniden dengelenmesi, auranın düzeltilmesi:

Aura temizlemesinden sonra aurada delikler kalacaktır bu deliklerin taze enerji ile doldurulup, auranın güçlendirilmesi gerekmektedir.Aynı zamanda çakraların da yeniden normal çalışma tempolarına ve büyüklküklerine getirilmesi gerekir.Bu işlemler bitince, enerji ile çalışan kişi auranızı mühürleyerek dış etkilere karşı sizi korumaya alır...Olumlamalar yoluyla güvende olduğunuzu, evren tarafından korunduğunuzu ve sevgi ile sarıldığınızı bilinçaltına ekmelisiniz. Bu anlamı içeren olumlamaları tüm içtenliğinizle inanarak ve hissederek alçak sesle söylemelisiniz. Yirmibir gün
süreyle sabah uyandığınız anda veya akşam uykuya dalarken yapacağınız olumlama çalışmaları gerçeğinizi değiştirecektir....

Günlük Kendinizi Koruma Yolları:

1- Auranızı adaçayı tütsüsüyle temizleyin.
2- Başkalarına karşı sevecen olun, olumlu tavır içinde olun.
3- Dünya anayla derinden bağlanın, topraklanın.
4- Dua ve meditasyona zaman ayırın.
5- Olumlamaları günlük yaşamınıza sokun.
6- Diğer boyut enerjileriyle bağlanabiliyorsanız, niyet yoluyla kendinizi
7- Gerkin ve korku dolu olduğun uzda derin nefes çalışmasıyla gevşeyin.
8- Bir enerji çalışanından yardım isteyin.


UYARI: Bazı spiritüel sitelerde konuyla ilgili ritüeller verilmektedir. Burada; ritüellerdeki mantralarda  eksik aktarımlar olabilmekte ve uygulayanlar istenmeyen çok nahoş olaylar ve etkilerle karşılaşabilmektedir. Bu konuda ustalığı ve yeterli koruması olmayanların merak edip denememelerini tavsiye ederim.  ( Denenmiştir)Umarım yeterli bir açıklama olmuştur.

Kaynak: Mary Kurus ve kendi derlemem...

AÇIKLAMA:

Mary Kurus:
Kanadalı titreşim ve enerji danışmanı.
Formpanse: Fr ( Form pensé - Düşünülen şekil/form )
Düşünce formları/formpanseler, insanların imajinatif güçleri tarafından yaratılan formlardır. Bu formların bir çoğu dinsel folklorik ve mitolojiktir. Bunlar, tanrılar (ilahlar), melekler ve cinler olarak ifade edilen ve bizlerden yayılan enerjilerle beslenerek oluşan tekamül seviyeleri farklı formlardır. Formu üreten ile üretilen form arasında manyetik bir bağ ve aralarında karşılıklı etkileşim vardır. Kollektif bilinç dışında yaratılan hemen hemen her form bir şekilde astral boyutta varlığını korur. Astral alan, düşünce formlarının mekan bulduğu bir alandır. Eğer bir düşünce formu ilahi alemdeki arşetiple ilintiliyse o, bir şekilde güçlenerek hayatiyet kazanır. Yani aynı ilahi arşetipin varlıksal olarak fiziki vasatta farklı yansımaları olur...

KORUNMA KALKANI OLUSTURMA: Bu konuda pek çok uygulamalar varsa en etkilisi "çift çember" içerisine girmektir. Çalışacağınız ortamı ve kendinizi izninizin dışında her türlü olumsuz etki ve varlıktan korumak için; elinizle işaret ederek imgeleme ile bir çember çizin. Bu çemberin 20-25 cm içine bir diğer çember çizin ve buranın sizin bölgeniz olduğunu, hiçbir negatif varlık yada gücün giremeyeceğini söyleyin. Emniyettesiniz. ( Denenmiştir )

Sabah ve akşam bir kaşık ( tatlı kaşığı ) bal yemenin, enerji verdiği ve büyülere karşı bir güç sağladığı bilinmektedir.

"Melekler,  ancak kendilerine verilmiş olanı yapmaktan ve bilmekten gayrı bir fazlalık icra etmezler. Halbuki Adem bunların üstesinden gelmiş, idrak ve hassasiyetini belli etmiştir. İnsanın şahsiyeti komplekstir."
Sadıklar Planı
Celse:101/Kademe:3
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2010, 15:21:41 Gönderen: TUNCER »


 facebook twitter
 


2008 yılından beri ruhsal, mistik, parapsikoloji, ezoterizm vb gibi konu ve tartışmanın yayınlandığı sitemiz; zamanın ruhuna göre misyonunu tamamladığı için, yeni üyelik, yeni konu ve yorum gönderimi sistemine kapatılmıştır.

Sitemizi bir ansiklopedi gibi, web ve mobil telefon üzerinden okuyabilir, arama yapabilir , çeşitli konulara bakabilirsiniz. Facebook üzerinden tekamül, sevgi, evrensel insan, üst bilinç çerçevesinde paylaşımlarımız devam edecektir. Soru ve görüşleriniz için en altta iletişim linkinden mail atabilirsiniz.

Ruhunyolculuğu sitesi ruhsal konularda bilgi vermek amaçlı kurulmuş bir paylaşım sitesidir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur.Bilgi & sosyal medya: Facebook | iletişimSMF 2.0.11 | SMF © 2016, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder | Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek

Manuscript design by Bloc