Ruhun Yolculugu

29 Temmuz 2016, 10:42:42
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?


Ruhun Yolculugu » KÜLTÜR SANAT » Kahve Molası (Moderatör: Asema) » Spiritüel Kocaya İstediğini Yaptırmanın ve Elde Tutmanın Yolları

Gönderen Konu: Spiritüel Kocaya İstediğini Yaptırmanın ve Elde Tutmanın Yolları  (Okunma sayısı 4678 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ast

  • Kayıtlı kullanıcı
  • İleti: 2074
Koca’ya istediğini yaptırmanın garantili altın kuralı ve yolu

(Denenmiş ve sonuç alınmıştır:-))

(Yazar: Proserpine)

1- Derhal -kanal- haline gelinir!... mümkünse yüksek üstadlardan birinin kanalı olarak konuşmağa başlanır. (Bu örneğin, bir meditasyon sırasında aniden konuşmağa başlamak şeklinde olabilir)

2- Sonra, kanallığınız yoluyla kocanızın bu yüksek üstadın -zamanında altın çocuğu-, ve -en iyi öğrencisi- olduğu bilgileri gelir!!... (Bu sayede kocanız, göğsünü gere gere -ben ......’nin altın çocuğu imişim, en iyi öğrencisi imişim- diyerek gezmesi sağlanır.)

3- Bu arada kendinizin de o dönemde prenses falan olduğunuz ve aşkınızın o zamanlara dayandığı -bilgisi’ de yine kanallığınız aracılığıyla gelir.

4- Sonra, bu arada, kocanızın çevresinde olup da, arasını bozmak istediğiniz biri varsa, onu kötüleme mesajları yine o ulu varlık tarafından, sizin kanalınızla gelmeğe başlar. Hatta buna, o kişinin geçmiş yaşamlarından biri olduğu sanılan karekterlerden başlıyabilirsiniz. Tam da ulu usta’nın ağzına yakışır bir biçimde -Falanca iğrenç bir herifti- (!!!!!) diyebilirsiniz!... Kocanız hemen gider, o kişiye geçmiş enkarnasyonuna ait bilgiyi(!) verir : -Falanca iğrenç bir herifmiş!-.. bu noktada bu kişi, genellikle saf ve salak olduğundan, o an başlamakta olan oyunu farkedemez, bunu bir şaka sanır ve -hah hah- -huh huh- falan şeklinde yanıt verir.

5- Sonra birgün esas bombanızı patlatırsınız..... o ulu büyük üstad’ın kanalı olarak, o-nun ağzından, -o kişi var ya.... şunu yapıyor, bunu yapıyor- diye, artık o an aklınıza gelebilen ne kadar iftira, karalama, çamur atma varsa hepsini bir bir sayarsınız!! (burası sizin yaratıcılığınıza kalmıştır.)

6- Tabii bütün bunları yaparken yanınıza bir-iki, sonradan size çok sadık olacak, ve iftiraya uğrayan kişiyi daha sonra -affetmeyen, birliği bozan, gururlu- falan diye suçlayacak sadık dostlar çekmeyi de takındığınız melek rolüyle garanti altına alacaksınız.

7- Özellikle de her ağzınızı açışta, -birlik- -beraberlik- ve -sevgi-den söz edeceksiniz. Yüzünüze de devamlı bir melek tebessümü kondurmayı hiç ihmal etmiyeceksiniz.!

8- Böylece kocanız, o kişiyle derhal ilişkisini kesecek, ve keserken de sizin kanallığınızla gelen bütün bilgileri içeren karalamaları yapacaktır, merak etmeyiniz, emin olunuz. Denenmiş ve sonuç fevkalade alınmıştır :-))))))

Anlatılanların hepsi birebir yaşanmıştır.
 

 http://www.sonsuzlukotesi. com/
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2008, 12:22:04 Gönderen: budala »

Çevrimdışı roanfin

  • Kayıtlı kullanıcı
  • İleti: 268
heheheheheeeeeeeeee   alemsin :) ablam


 facebook  twitter