PARAPSİKOLOJİ VE SPİRİTUALİZM > Paranormal deneyimler

Telepati hakkında gerçekler

<< < (3/3)

lizge:
Sevgili lilayda güçlü bir telapati yeteneğimizin olaması bize avantajmı sağlar yoksa hayatımızı kabusa mı çevirir bilmiyorum. Bazen karşımdakinin düşüncesini hissedebiliyorum ama bunu bilinçli yapmıyorum düşünceleri bir his olarak algılıyorum dolayısıyla bu hissin bana mı yoksa karşımdakine mi ait olduğunu bazen kestiremiyorum. Bazı insanlar çok güçlü bir telepati yeteneğine sahip oluyorlar onlar düşünceleri his olarak değil de insanların beyninde kendi kendileriyle yaptıkları konuşmaları direk duyabiliyorlar. Bundan 11, 12 sene bir öğretmenle tanışmıştım uzun yıllar telepatiyle uğraşmış doğuştan açık olan bu yeteneğini çok geliştirmiş ama bir süre sonra kontrol edememeye başlamış hatta çıldırma noktasına gelmiş çünkü yolda yürürken, otobüsteyken, çocuklara ders anlatırken sürekli  insanların beyninde kendi kendileriyle yaptıkları konuşmaları bir uğultu şeklinde duyuyormuş gitmediği doktor kalmadığını söyledi en sonunda bi hastahanede beyin dalgalarını ölçmüşler söylediğine göre doktorlar çok şaşırmış. Çocuk öğretmenlik yapamamaya başlamış onu bir kütüphaneye atamışlar ben tanıştığımda da kütüphanede çalışıyordu daha doğrusu öğretmen olan bi yakınım ondan bahsedince tanışmak istedim birlikte kütüphaneye ziyaretine gitmiştik. Kütüphanede kendisine ayrılmış bir odaya geçtik bana okuduğu kitapları gösterdi telepati konusunda yüzlerce kitap vardı.Bana bu konuyla çok uğraşmanı tavsiye etmiyorum dedi yaşadıklarını anlattı ama ben ısrar edince başlangıç olarak 3,4 tane kitap verdi ancak ben  kişilik olarak oldukça sabırsız olduğumdan pek gelişme elde edemedim.(bu arada ikizler burcu olduğumu da söyleyeyim çabuk sıkılıyorum). Ancak yinede çok sık olmasada zaman zaman telepati kuruyorum.Mesala evime bir kaç saat sonra misafir geleceğini hissedebiliyorum yada uzun süredir görüşmediğim bir arkadaşım aklıma geldiğinde o gün ya arkadaşım beni arıyor ya da karşılaşıyoruz.

lilayda:
teşekkür ederim lizge,beni çok aydınlattın.Benim sorum daha farklıydı aslında.Benim demek istediğim uzaktaki bir insanın bizi düşündüğünü anlamanın yolu var mı?Yani düşünüldüğümüzü bilebilir miyiz?bunu nasıl hissederiz,ne gibi işaretler olur?Bahsettiğiniz kitapların ismini verebilir misiniz?Şimdiden teşekkürler sevgili lizge.

lizge:
Lilayda bu kitapları 11,12 sene önce okudum ve iade ettim isimlerini tam hatılamıyorum ama kitapçılardaki telepatiyle ilgili  bütün kitaplarda hemen hemen aynı ve benzer teknikler veriliyor. Dediğim gibi zaman zaman telepati yaşıyorum ama bu kitap okuyarak elde ettiğim bir şey değildi sadece kitap okuyarak geliştirmek istedim ama başaramadım.Yani birinin beni düşünüp düşünmediğini anlayamam.Odaklanarak istediğim zaman yapamıyorum kendiliğinden oluyor ve bazen benim için pek önemi olmayan konularda.

Eğer yanlış anlamadıysam şu eski erkek arkadaş olayına hala takılı durumdasın. Bu konuda sana yardımcı olmayı gerçekten çok  isterdim ama  kadar ileri düzeyde bi yeteneğimve bilgim yok.

Ancak okuduğum kitaplardan ve kendi deneyimlerimden çıkarımlarımı paylaşabilirim. Bütün insanlar farkında olarak veya olmayarak telepati deneyimi yaşarlar telepati en çok birbirini seven insanlar arasında yaşanıyor anneyle çocuk arasında sevgililer arasında birbirini seven arkadaşlar arasıda vb. çünkü bu insanların gün içinde birbirlerini düşünme süreleri fazladır ve çok güçlü bir enerji olan sevgi karşılıklı olarak alınıp veriliyor.Dolayısıyla gün içinde aynı frekansın yakalanma şansı diğerlerine göre fazla oluyor. Mesela sen sürekli birini düşünüyorsun ve acaba ben o kişiyi düşünmek istediğim için mi düşünüyorum yoksa o kişi beni düşündüğü için mi düşünüyorum diyorsun. Eyer iki kişi birbirini karşılıklı düşünyorsa aralarında bir enerji alış verişi olur. Eyer düşünce sevgi özlem vb. ise bu enerjinin bir süre sonra eyleme dönüşmesi gerekir. Yani o kişiyle plansız olarak karşılaşmanız haberleşmeniz vb. gerekir tabi bular benim yorumlarım
Sevgiyle kal...

lilayda:
Sevgili lizge çok çok teşekkür ederim,duygularıma tercüman oldun.Ben öğrenmek istediğimi sayende öğrendim,daha doğrusu söylediklerinin gerçekliğini hissettim,sanırım bu benim beklediğim cevaptı.Çok mutlu oldum,yardımcı olduğun için teşekkürler,çok düşündüm ama senin söylediklerin bemim aradığım cevapmış,sen söyleyince fark ettim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek