Ruhun Yolculugu

17 Mart 2018, 21:14:34
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Ruhun Yolculugu » PARAPSİKOLOJİ VE SPİRİTUALİZM » Psisik Yetenekler » Telekinezi ve Telepati » Telepati Testi

Gönderen Konu: Telepati Testi  (Okunma sayısı 2452 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Asema

  • Üye
  • Kayıtlı kullanıcı
  • İleti: 214
  • Hayallerin Ötesinde
Telepati Testi
« : 31 Temmuz 2011, 16:57:06 »
Telepati Testi
Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz küçük bir teste katılmak ister misiniz? Zener kartlarınızı kitapçılardan alabilirsiniz. Kartlarınızı hazırlayın, karşılıklı oturun, birbirinizi sempatik bir testle deneyin.

Bir arkadaşınıza Zener kartları destesini karıştırmasını söyleyin. Elinizdeki Zener kartları ilk kez 1920’lerde Duke Üniversitesi tarafından tasarlanmış olan deste 5 değişik sembolden meydana gelmiştir, bir haç, bir kare, bazı dalgalı çizgiler, bir daire veya kareden oluşur. 30 saniyelik aralıklarla saatlerinizi ayarlayın, arkadaşınız kartların desenli yüzlerini açsın, her kartın yüzüne konsantre olsun, yerini kaydetsin ve sonra kartı ters çevirsin. Bu sırada kartların düzenini, algıladığınız gibi yazın. Kartları tekrar karıştırın ve dört kez daha deneyin, 125 kereye kadar destedeki her turda (25 defa) 5 doğru cevap şanstır. Her 25 kartlık turda 6-5 kartlık ortalama, sizi Profesör Rhine'in ilk başarılı süjeleri arasındaki telepatik kategoriye yerleştirecektir.

Bunu Seneler Öncesinden Bizzat kendim uyguluyordum.
Ve gerçekten telepatim Çok gelişti.
Sizlerede kısa bir derleme yaparak sunmak istedim.


 facebook  twitter
 


2008 yılından beri ruhsal, mistik, parapsikoloji, ezoterizm vb gibi konu ve tartışmanın yayınlandığı sitemiz; zamanın ruhuna göre misyonunu tamamladığı için, yeni üyelik, yeni konu ve yorum gönderimi sistemine kapatılmıştır.

Sitemizi bir ansiklopedi gibi, web ve mobil telefon üzerinden okuyabilir, arama yapabilir , çeşitli konulara bakabilirsiniz. Facebook üzerinden tekamül, sevgi, evrensel insan, üst bilinç çerçevesinde paylaşımlarımız devam edecektir. Soru ve görüşleriniz için en altta iletişim linkinden mail atabilirsiniz.

Ruhunyolculuğu sitesi ruhsal konularda bilgi vermek amaçlı kurulmuş bir paylaşım sitesidir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur.Bilgi & sosyal medya: Facebook | iletişimSMF 2.0.11 | SMF © 2016, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder | Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek

Manuscript design by Bloc